Κονσέρβα σκουμπρί Geisha
Κωδικός προϊόντος:
28fc2782ea7e
Κατηγορία: Κονσέρβες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
87.00 kcal 364.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 15.73 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 1.65 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 70.00 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.43 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 183.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 325.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 310.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 174.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
