Σαρδέλες Αιγαίου σε φυτικό λάδι Trata
Κωδικός προϊόντος:
65cc2c8205a0
Κατηγορία: Κονσέρβες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
380.00 kcal 1591.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 0.30 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 33.80 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.10 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 307.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 272.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 198.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 487.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 283.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 154.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.90 g / 100g |
