Μουστάρδα Μπούκοβο και Πάπρικα
Κωδικός προϊόντος:
39dcaf7a053d
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (10.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
118.00 kcal 494.00 kJ |
11.80 kcal 49.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g | 0.45 g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g | 0.84 g |
| Σάκχαρα | 5.60 g | 0.56 g |
| Λιπαρά | 7.40 g | 0.74 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.10 g |
| Αλάτι | 3.50 g | 0.350 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
