Salad Dressing Honey Mustard
Κωδικός προϊόντος:
3d863b367aa3
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (29.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
190.00 kcal 795.00 kJ |
55.10 kcal 230.55 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g | 0.23 g |
| Υδατάνθρακες | 15.00 g | 4.35 g |
| Σάκχαρα | 11.00 g | 3.19 g |
| Λιπαρά | 14.00 g | 4.06 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.50 g | 0.44 g |
| Αλάτι | 1.60 g | 0.464 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 327.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 148.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
