Σάλτσα Pesto Genovese
Κωδικός προϊόντος:
4d8556695c26
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (47.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
514.00 kcal 2152.00 kJ |
244.15 kcal 1022.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g | 2.38 g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g | 2.61 g |
| Σάκχαρα | 4.00 g | 1.90 g |
| Λιπαρά | 52.00 g | 24.70 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.50 g | 2.61 g |
| Αλάτι | 3.38 g | 1.606 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 327.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 184.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
