Κέτσαπ Ηοτ
Κωδικός προϊόντος:
98c724289484
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
102.00 kcal 427.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 21.60 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.20 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.04 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 122.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
