Μαγιονέζα Kraft
Κωδικός προϊόντος:
98d6f58ab0da
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
620.00 kcal 2596.00 kJ |
93.00 kcal 389.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g | 0.18 g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g | 0.23 g |
| Λιπαρά | 67.50 g | 10.13 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 260.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 148.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
