Μουστάρδα πικάντικη Hellmann’s
Κωδικός προϊόντος:
c86a7ee3d8ef
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (10.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
110.00 kcal 461.00 kJ |
11.00 kcal 46.10 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g | 0.45 g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g | 0.90 g |
| Σάκχαρα | 5.00 g | 0.50 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 0.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.05 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.60 g | 0.06 g |
| Νάτριο | 1.80 g | 0.18 g |
| Αλάτι | 4.50 g | 0.450 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 122.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 260.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
