Σοκολατάκια γεμιστά 3 γεύσεις ΙΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
fb2fcd534b0f
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
562.00 kcal 2353.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 55.40 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 53.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 35.20 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 23.10 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
