Σοκολάτα Duplo Ferrero
Κωδικός προϊόντος:
eba0dc302bcd
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (26.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
593.00 kcal 2483.00 kJ |
154.18 kcal 645.58 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g | 1.92 g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g | 13.23 g |
| Σάκχαρα | 41.90 g | 10.89 g |
| Λιπαρά | 39.30 g | 10.22 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 16.10 g | 4.19 g |
| Αλάτι | 0.23 g | 0.060 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 493.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
