Μπισκότα κανέλας με ελαιόλαδο χωρίς γλουτένη PAREA Τσικνάκης
Κωδικός προϊόντος:
6786f3c62fbf
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
459.52 kcal 1924.00 kJ |
114.88 kcal 481.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.98 g | 0.75 g |
| Υδατάνθρακες | 62.78 g | 15.70 g |
| Σάκχαρα | 11.79 g | 2.95 g |
| Λιπαρά | 20.80 g | 5.20 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.36 g | 1.09 g |
| Αλάτι | 0.30 g | 0.075 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 497.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 2068.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
