Φρυγανιές παξιμαδιού με σίκαλη 7Days
Κωδικός προϊόντος:
b197ffdef2dd
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (10.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
410.00 kcal 1717.00 kJ |
41.00 kcal 171.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g | 1.30 g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g | 6.80 g |
| Σάκχαρα | 6.00 g | 0.60 g |
| Λιπαρά | 8.00 g | 0.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 0.40 g |
| Αλάτι | 1.72 g | 0.172 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 466.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 430.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 409.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
