Φασόλια γίγαντες Agrino
Κωδικός προϊόντος:
043c3d7e489c
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
342.30 kcal 1433.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 8.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.70 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.16 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.02 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 253.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.14 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 314.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
