Φάβα Σαντορίνης Santo
Κωδικός προϊόντος:
0d0871f0806e
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
346.00 kcal 1449.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 253.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.14 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 342.30 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
