Δρακουλίνια Cheetos
Κωδικός προϊόντος:
5ca3e9b122f6
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
520.00 kcal 2177.00 kJ |
130.00 kcal 544.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 1.75 g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g | 13.75 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.88 g |
| Λιπαρά | 30.00 g | 7.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.50 g | 0.88 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.25 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
