Σάλτσα Τσίλι Barbeque
Κωδικός προϊόντος:
8c249675aea6
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
113.00 kcal 473.00 kJ |
16.95 kcal 70.95 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.90 g | 0.14 g |
| Υδατάνθρακες | 25.70 g | 3.86 g |
| Σάκχαρα | 23.60 g | 3.54 g |
| Λιπαρά | 0.20 g | 0.03 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.195 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.96 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 136.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 90.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
| Θερμίδες | 30.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
