Σάλτσα για καρμπονάρα Knorr
Κωδικός προϊόντος:
b4d168b48157
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (125.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
160.00 kcal 670.00 kJ |
200.00 kcal 837.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g | 3.50 g |
| Υδατάνθρακες | 2.70 g | 3.38 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.63 g |
| Λιπαρά | 15.80 g | 19.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.70 g | 7.13 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.30 g | 0.38 g |
| Νάτριο | 0.50 g | 0.63 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 78.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 30.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
