Γλυκόξινη σάλτσα light Uncle Ben’s
Κωδικός προϊόντος:
d7322ed717de
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (125.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
52.00 kcal 218.00 kJ |
65.00 kcal 272.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g | 0.40 g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g | 27.00 g |
| Σάκχαρα | 18.32 g | 22.90 g |
| Λιπαρά | 0.24 g | 0.30 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.72 g | 0.90 g |
| Αλάτι | 0.64 g | 0.800 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 78.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 328.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
