Σοκολάτα Le chocolat φράουλα Nestle
Κωδικός προϊόντος:
eeb69a3cb923
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (21.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
532.00 kcal 2227.00 kJ |
114.38 kcal 478.81 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g | 1.18 g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g | 12.38 g |
| Σάκχαρα | 55.60 g | 11.95 g |
| Λιπαρά | 30.80 g | 6.62 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.50 g | 3.98 g |
| Αλάτι | 0.20 g | 0.043 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 557.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
