Σοκολάτα Happy Hippo Ferrero
Κωδικός προϊόντος:
f770b62bc8f4
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.70g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
589.00 kcal 2466.00 kJ |
121.92 kcal 510.46 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g | 1.39 g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g | 11.10 g |
| Σάκχαρα | 45.10 g | 9.34 g |
| Λιπαρά | 38.60 g | 7.99 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 17.60 g | 3.64 g |
| Αλάτι | 0.26 g | 0.054 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
