Μαυρομάτικα φασόλια Φενεού Agrino
Κωδικός προϊόντος:
9f53d83ec069
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
363.00 kcal 1520.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 2.40 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.40 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.30 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 342.30 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.83 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
