Ρεβίθια Agrino
Κωδικός προϊόντος:
1cc3633c579a
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
324.00 kcal 1357.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.30 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 4.80 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 340.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.54 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 332.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
