Μπισκότα Mama’s βουτύρου Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
01161aaa0b6d
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
485.00 kcal 2031.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 20.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 21.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 13.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.20 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.51 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 488.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
