Χταπόδι με κοφτό μακαρονάκι Καλλιμάνης
Κωδικός προϊόντος:
7b13b2203029
Κατηγορία: Κατεψυγμένα γεύματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
114.00 kcal 477.00 kJ |
114.00 kcal 477.00 kJ |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 139.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 67.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 111.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 36.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 149.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.29 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
