Τυρογαριδάκια Lotto Cheetos
Κωδικός προϊόντος:
4e0d67e54ad6
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
511.00 kcal 2139.00 kJ |
153.30 kcal 641.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g | 1.95 g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g | 18.60 g |
| Σάκχαρα | 4.50 g | 1.35 g |
| Λιπαρά | 26.00 g | 7.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.50 g | 1.35 g |
| Αλάτι | 2.00 g | 0.600 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
