Pringles πατατάκια με πάπρικα
Κωδικός προϊόντος:
215a71a12769
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
503.00 kcal 2106.00 kJ |
150.90 kcal 631.80 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g | 1.41 g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g | 15.60 g |
| Σάκχαρα | 3.10 g | 0.93 g |
| Λιπαρά | 31.00 g | 9.30 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.20 g | 0.96 g |
| Αλάτι | 2.10 g | 0.630 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 532.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
