Τυρί Cottage Dirollo
Κωδικός προϊόντος:
28f0b864598a
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
83.00 kcal 348.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 3.10 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 2.90 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 2.20 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.65 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.50 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 172.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 175.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 281.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 32.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 310.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
