Σοκολάτα Υγείας Toblerone
Κωδικός προϊόντος:
7eacb532570f
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
500.00 kcal 2093.00 kJ |
125.00 kcal 523.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g | 1.50 g |
| Υδατάνθρακες | 50.50 g | 12.63 g |
| Σάκχαρα | 47.00 g | 11.75 g |
| Λιπαρά | 30.00 g | 7.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.00 g | 4.50 g |
| Φυτικές Ίνες | 8.60 g | 2.15 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.008 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 493.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
