Σοκολάτα Kit Kat white Nestle
Κωδικός προϊόντος:
5c936263f342
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (45.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
519.00 kcal 2173.00 kJ |
233.55 kcal 977.85 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g | 3.83 g |
| Υδατάνθρακες | 60.80 g | 27.36 g |
| Λιπαρά | 26.60 g | 11.97 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 493.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 589.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
