Σοκολάτα Crunch white Nestle
Κωδικός προϊόντος:
e744f91c29ec
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
528.00 kcal 2211.00 kJ |
132.00 kcal 552.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g | 1.83 g |
| Υδατάνθρακες | 60.50 g | 15.13 g |
| Σάκχαρα | 52.40 g | 13.10 g |
| Λιπαρά | 28.50 g | 7.13 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.00 g | 4.50 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
