Σάλτσα Carbonara με τυρί μπέικον και μυρωδικά Knorr
Κωδικός προϊόντος:
299a23a2291e
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
110.00 kcal 461.00 kJ |
110.00 kcal 461.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g | 4.00 g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g | 7.00 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 3.50 g |
| Λιπαρά | 7.00 g | 7.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.50 g | 4.50 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.10 g | 0.10 g |
| Νάτριο | 0.36 g | 0.36 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 53.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 136.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 82.40 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.04 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
