Pringles πατατάκια με αλάτι
Κωδικός προϊόντος:
d9731321ef4e
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
516.00 kcal 2160.00 kJ |
154.80 kcal 648.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g | 1.14 g |
| Υδατάνθρακες | 3.40 g | 1.02 g |
| Σάκχαρα | 1.40 g | 0.42 g |
| Λιπαρά | 33.00 g | 9.90 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.40 g | 1.02 g |
| Αλάτι | 1.40 g | 0.420 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 616.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
