Πράσινο τσάι με blueberry και rasberry Life
Κωδικός προϊόντος:
748ba69d3e8d
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
15.00 kcal 63.00 kJ |
49.50 kcal 207.90 kJ |
| Υδατάνθρακες | 3.65 g | 12.05 g |
| Σάκχαρα | 3.65 g | 12.05 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.60 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 0.30 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 25.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 49.20 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 38.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 26.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
