Πολυσπόρι σούπα τουρλού 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
b7892fb3c2f0
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
318.00 kcal 1331.00 kJ |
222.60 kcal 931.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g | 15.82 g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g | 29.75 g |
| Σάκχαρα | 3.70 g | 2.59 g |
| Λιπαρά | 2.50 g | 1.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.35 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 323.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
