Πολυσπόρι σούπα τουρλού 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
b7892fb3c2f0
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
318.00 kcal 1331.00 kJ |
222.60 kcal 931.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g | 15.82 g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g | 29.75 g |
| Σάκχαρα | 3.70 g | 2.59 g |
| Λιπαρά | 2.50 g | 1.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.35 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.56 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
