Πικάντικη Σάλτσα με τσίλι και σκόρδο Knorr
Κωδικός προϊόντος:
d8700cbd38cc
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
64.00 kcal 268.00 kJ |
64.00 kcal 268.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g | 1.40 g |
| Υδατάνθρακες | 4.30 g | 4.30 g |
| Σάκχαρα | 3.60 g | 3.60 g |
| Λιπαρά | 4.60 g | 4.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.60 g | 0.60 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.10 g | 1.10 g |
| Νάτριο | 0.50 g | 0.50 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 30.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
