Πατατάκια Tsakiris Μισά Μισά τυρί και μπέικον
Κωδικός προϊόντος:
1f3202d82018
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
554.00 kcal 2319.00 kJ |
138.50 kcal 579.75 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.90 g | 0.48 g |
| Υδατάνθρακες | 12.50 g | 3.13 g |
| Σάκχαρα | 0.60 g | 0.15 g |
| Λιπαρά | 7.40 g | 1.85 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.90 g | 0.73 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.40 g | 0.35 g |
| Αλάτι | 0.60 g | 0.150 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 616.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
