Πατατάκια με αλάτι στο φούρνο Lay’s
Κωδικός προϊόντος:
411ae1bf081d
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
416.00 kcal 1742.00 kJ |
124.80 kcal 522.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g | 1.80 g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g | 21.90 g |
| Σάκχαρα | 6.60 g | 1.98 g |
| Λιπαρά | 9.90 g | 2.97 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.30 g |
| Αλάτι | 1.50 g | 0.450 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 529.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 511.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 616.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
