Πάριζα Φούρνου
Κωδικός προϊόντος:
4e87337f366f
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
189.00 kcal 791.00 kJ |
37.80 kcal 158.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g | 2.60 g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g | 1.00 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 13.00 g | 2.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.00 g | 1.20 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.20 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 0.500 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 226.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 193.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
