Χοιρινή Ωμοπλάτη Εν Ελλάδι Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
0bb4aec17105
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
115.00 kcal 481.00 kJ |
23.00 kcal 96.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g | 2.70 g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g | 1.00 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 0.60 g |
| Λιπαρά | 4.50 g | 0.90 g |
| Νάτριο | 0.95 g | 0.19 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 226.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 283.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 297.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 193.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 117.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
