Μπισκότα με 4 δημητριακά και γάλα Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
63dc7ed1010d
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (13.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
460.00 kcal 1926.00 kJ |
62.10 kcal 260.01 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g | 1.03 g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g | 9.32 g |
| Σάκχαρα | 20.00 g | 2.70 g |
| Λιπαρά | 16.20 g | 2.19 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.10 g | 0.69 g |
| Φυτικές Ίνες | 4.00 g | 0.54 g |
| Νάτριο | 0.21 g | 0.03 g |
| Αλάτι | 0.52 g | 0.070 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 2068.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
