Μαγιονέζα Real Hellmann’s
Κωδικός προϊόντος:
ad972f10e080
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
710.00 kcal 2973.00 kJ |
106.50 kcal 445.95 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g | 0.18 g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g | 0.23 g |
| Σάκχαρα | 1.40 g | 0.21 g |
| Λιπαρά | 77.50 g | 11.63 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 21.00 g | 3.15 g |
| Νάτριο | 0.60 g | 0.09 g |
| Αλάτι | 1.50 g | 0.225 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 260.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
