Κουλουράκια με ξύσμα πορτοκαλιού Αλλατίνη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
83adc9225e4d
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
531.00 kcal 2223.00 kJ |
106.20 kcal 444.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g | 1.48 g |
| Υδατάνθρακες | 57.90 g | 11.58 g |
| Σάκχαρα | 18.90 g | 3.78 g |
| Λιπαρά | 29.80 g | 5.96 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 16.40 g | 3.28 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.90 g | 0.18 g |
| Αλάτι | 0.23 g | 0.046 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 429.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
