Κλασική Ιταλική σάλτσα με βασιλικό θυμάρι και ρίγανη Knorr
Κωδικός προϊόντος:
53c04118df11
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
66.00 kcal 276.00 kJ |
66.00 kcal 276.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g | 2.20 g |
| Υδατάνθρακες | 8.60 g | 8.60 g |
| Σάκχαρα | 6.80 g | 6.80 g |
| Λιπαρά | 2.50 g | 2.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.30 g | 0.30 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.80 g | 0.80 g |
| Νάτριο | 0.50 g | 0.50 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 56.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 125.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 68.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.76 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.44 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
