Φρυγανιές σταρένιες Βοσινάκη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
84438b7aae55
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (8.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
411.00 kcal 1721.00 kJ |
34.11 kcal 142.84 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 1.16 g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g | 5.74 g |
| Σάκχαρα | 5.70 g | 0.47 g |
| Λιπαρά | 7.90 g | 0.66 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.60 g | 0.30 g |
| Αλάτι | 0.87 g | 0.072 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 466.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
