Φρυγανιές με σίκαλη χωρίς προσθήκη ζάχαρης Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
eda80a3d5b34
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (7.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
381.00 kcal 1595.00 kJ |
27.81 kcal 116.44 kJ |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g | 1.17 g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g | 5.11 g |
| Σάκχαρα | 2.50 g | 0.18 g |
| Λιπαρά | 2.50 g | 0.18 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.07 g |
| Φυτικές Ίνες | 7.00 g | 0.51 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.002 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
