Φιλέτο καπνιστού σολομού σε λάδι Rio Mare
Κωδικός προϊόντος:
995e1fda4a2b
Κατηγορία: Κονσέρβες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
283.00 kcal 1185.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 25.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.70 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.70 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 272.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 326.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 183.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 187.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 310.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 154.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.90 g / 100g |
