Φακές αποφλοιωμένες 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
c8c41c4a1867
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
332.00 kcal 1390.00 kJ |
232.40 kcal 973.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 23.60 g | 16.52 g |
| Υδατάνθρακες | 55.60 g | 38.92 g |
| Σάκχαρα | 0.70 g | 0.49 g |
| Λιπαρά | 1.66 g | 1.16 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.30 g | 0.21 g |
| Φυτικές Ίνες | 7.95 g | 5.57 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 317.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.69 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 346.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 342.30 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.83 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
