Δημητριακά καλαμποκιού με ζάχαρη και μέλι Miel Pops Kellogg’s
Κωδικός προϊόντος:
819f46e52c25
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
383.00 kcal 1604.00 kJ |
114.90 kcal 481.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g | 1.50 g |
| Υδατάνθρακες | 88.00 g | 26.40 g |
| Σάκχαρα | 28.00 g | 8.40 g |
| Λιπαρά | 1.00 g | 0.30 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.20 g | 0.06 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.00 g | 0.30 g |
| Νάτριο | 0.33 g | 0.10 g |
| Αλάτι | 0.84 g | 0.252 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 334.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 394.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 395.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 377.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 359.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
