Αναψυκτικό ΜΠΛΕ πορτοκαλάδα μεσ τέβια
Κωδικός προϊόντος:
ac796a52db3f
Κατηγορία: Αναψυκτικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (330.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
34.00 kcal 142.00 kJ |
112.20 kcal 468.60 kJ |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g | 27.06 g |
| Σάκχαρα | 8.20 g | 27.06 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.099 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 0.20 kcal / 100g |
| Θερμίδες | 42.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 47.80 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.40 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
